Plan Systematycznego Oszczędzania (PSO) jest propozycją Rockbridge TFI specjalnie dla tych, którzy już dziś myślą o bezpiecznej przyszłości, swojej bądź swojego dziecka. Do PSO może przystąpić każdy, bez względu na wiek, a rodzice, dziadkowie lub krewni mogą inwestować w imieniu dzieci. 

ROŚNIE Z DNIA NA DZIEŃ
Nasze potrzeby szybko rosną. Jeszcze wczoraj kilkuletni maluch, dziś nowy i wygodny van. Jeszcze wczoraj skromna kawalerka, dziś sny o własnym domu z ogródkiem. Nasze marzenia dużo kosztują, ale warto je mieć

50 zł NA DOBRY POCZĄTEK
Już 50 zł miesięcznie pozwoli zadbać o przyszłość. Wpłaty nie muszą być dokonywane regularnie, wystarczy by roczny wkład wyniósł przynajmniej 600 zł. Okres oszczędzania wynosi co najmniej 3 lata. Po tym terminie można wycofać całość lub część zainwestowanych środków, nie tracąc przy tym osiągniętego dochodu. Można też kontynuować oszczędzanie na dotychczasowych warunkach.

NAJLEPSZY WYBÓR
Pieniądze są inwestowane zgodnie z charakterem wybranego spośród 10 (z 14 obecnie dostępnych) subfunduszy wchodzącego w skład funduszu Rockbridge FIO Parasolowego. Rockbridge TFI oferuje 14 sprofilowanych pod względem bezpieczeństwa i zysków subfunduszy inwestycyjnych, a każdym zarządzają najlepsi specjaliści.

MAGIA PROCENTÓW
Systematyczne odkładanie w PSO to najprostszy sposób na zmobilizowanie się do oszczędzania bez nadwyrężania domowego budżetu i szansa na znaczny kapitał w przyszłości . To, ile uda Ci się zgromadzić zależy od wyników, jakie osiąga wybrany subfundusz.

NIECH SIĘ PRZELEWA
Każdy uczestnik Planu otrzymuje 40% zniżkę na opłaty manipulacyjne od wpłacanych środków, co zdecydowanie obniża koszty uczestnictwa w PSO. Oznacza to, że dużo większa kwota jest inwestowana i pomnaża kapitał. Wpłaty mogą być dokonywane w dowolny sposób: przelewem bankowym bądź też w urzędzie pocztowym. Najwygodniejszą formą jest złożenie stałej dyspozycji przelewu.

TWOJE POCIECHY
PSO może być wykorzystywany na różne cele. Jest jeden warunek – cokolwiek to będzie, ma sprawić Tobie radość. Dzięki oszczędnościom z Planu możesz sfinansować zakup mieszkania bądź działki budowlanej, kupić samochód, oszczędzać na poczet emerytury albo zadbać o przyszłość swojego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w Planie Systematycznego Oszczędzania.Jakie są korzyści z PSO?

Dołączenie do PSO Rockbridge TFI jest szybkie i proste, a korzyści jakie się z tym wiążą, to m.in.:

  • niska wpłata - już od 50 zł miesięcznie
  • niskie koszty - Uczestnik Planu otrzymuje 40% zniżki w opłatach manipulacyjnych
  • swoboda w dokonywaniu wpłat - Każdy może wpłacać do PSO w dowolnych odstępach czasu. Wystarczy, by roczny wkład wyniósł przynajmniej 600 zł
  • profesjonalizm i bezpieczeństwo - masz gwarancję, że Twoimi pieniędzmi zajmują się wyłącznie doświadczeni profesjonaliści